Hledáme do našeho týmu KUCHAŘE / KUCHAŘKU

Náplň práce:
  • Výroba a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků
  • Výroba složitých jídel studené kuchyně
  • Administrativa spojená s provozem školní jídelny
Nabízíme:
  • Zajímavou práci a kvalitně vybavené prostředí
  • Zaměstnání na HPP
  • Ranní směny
  • Nástup od 2.1.2023
  • Plat dle vzdělání a praxe odpovídající předpisu NV 300/2019, přílohy č. 1.
Požadujeme
  • Zájem pracovat v malém kolektivu a s dětmi
  • Odpovědný přístup
  • Flexibilitu
  • Příjemné vystupování.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na email: 1msmost@1msmost.cz

UZAVŘENÍ MŠ V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

NAŠE MŠ BUDE UZAVŘENA V DOBĚ OD: 31.7. – 25. 8. 2023 NÁHRADNÍ MŠ V DOBĚ UZAVŘENÍ NAŠÍ MŠ BUDE MŠ KMOCHA. POKUD BUDE RODIČ POŽADOVAT UMÍSTĚNÍ DÍTĚTE DO NÁHRADNÍ MŠ, MUSÍ VYPLNIT FORMULÁŘ: ZÁPIS DO MŠ…

Více informací

3D prohlídka naší školy

Projděte si naší školu z pohodlí domova :) https://my.matterport.com/show/?m=kMV8LX5W1n8 *pokud se Vám video nepřehrává, přehrajte si ho přes odkaz nad videem.

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za školné

Vážení rodiče, potvrzení o výši vynaložených výdajů za školné (úplatu za vzdělávání) v mateřské škole, dle § 38l zákona č. 586/1992 Sb., o dani z příjmu, ve znění pozdějších předpisů, za rok 2022, bud…