Zpět

Náš tým zaměstnanců

Koťátka
1.třída KOŤÁTKA
 Iva Mezni Löblová - učitelka 
Dobrý učitel, který je spolehlivý, má v srdci lásku, pochopení, toleranci - je nejlepší terapií pro dítě, o to se celoživotně snažím.
Petra Tóthová - učitelka
Snažím se v dětech probouzet radost tvořit a poznávat, ráda je učím novým věcem a to zábavnou formou. Ráda s dětmi zpívám, hraji pohybové hry a vytvářím výtvarné či pracovní výtvory.
Žaneta Veselská - asistent pedagoga
Děti jsou radost, snažím se ji v naší školce podporovat v našich dětech i rodičích. Moji velkou touhou je pomáhat i človíčkům se speciálními vzdělávacími potřebami, předávat jim všechny svoje poznatky ze studia speciální pedagogiky na VŠ.
Berušky
2.třída BERUŠKY
Melánie Mokrošová - učitelka
Anna Zvěřinová – učitelka
Ráda s dětmi tvořím, vymýšlím pro ně různé kreativní i sportovní činnosti. Snažím se v dětech probouzet radost a podporovat je za každé situace. 
Třídy

3. třída Kytičky
Dana Houšková – zástupkyně ředitele školy, učitelka
S dětmi pracuji už mnoho let, naučila jsem je už stovky písniček, básniček a her, rozdala 
lásku a úsměv, kterého je potřeba, utřela mnoho nudlí, které jsou netřeba.
Eliška Garlíková – učitelka
S dětmi ráda zpívám a hraji různé hry, ať už pohybové či hry zaměřené na paměť a pozornost. Snažím se děti vyslechnout a pomoci jim s každým problémem. U dětí rozvíjím lásku k přírodě.

Iva Heráková - asistent pedagoga
Pracuji s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami, snažím se o jejich zapojení do kolektivu celé školky. Také pomáhám paní učitelce s ostatními dětmi. Snažím se jim pomoci v jakékoliv situaci. Ať už je bolí bříško nebo se jim stýská po mamince, vždy jsem tam pro ně s pohlazením, obejmutím i úsměvem.

Drawings, Magic crafts, Draw
4. třída Krtečci
Helena Wozniaková – učitelka
Pracuji s předškoláky již mnoho let. Snažím se o to, aby měly všechny děti šanci zažít úspěch a pocit spokojenosti ve školce i později ve škole. Mám ráda výtvarné a tvůrčí aktivity. Ráda s dětmi cvičím a tančím. Radost dětí je i mou radostí. Jsem ráda, když děti chodí do školky rády a zvesela.
                                                    Provozní zaměstnanci:
hlavní kuchařka - Jiřina Lavičková

Kuchař/kuchařka (popř.pomocná... - Domov pro seniory Vlčice | Facebook
Vařím v naší školce již 30 let, to znamená, že jsem plnila bříška již dnešním maminkám, či tatínkům, kteří sem teď vodí zase svoje dětičky. Samozřejmě doba, gastronomie i zařízení v kuchyni se za ta léta změnila k lepšímu. Propagujeme zdravou stravu, pestré jídelníčky nutričně vyvážené, vaříme i dle sezóny a nabídky čerstvé zeleniny, ovoce, masa a ryb. Pečeme domácí pečivo sladké i slané, mícháme domácí jogurty, smetanové krémy a pudinky. Naše dětičky byly, jsou a určitě budou stále dobří jedlíci.

kuchařka - Karolína Marková
Ráda plním bříška našich dětiček nejrůznějšími dobrotami. Ráda se učím nové technologické postupy a zkouším nové druhy receptur. Jsem moc ráda, když dětem i kolegyním chutná.

Domestica Royalty-free Stock vektory
Lenka Červená a Hana Balickyjová 
Udržujeme pořádek a čistotu pro blaho našich dětí. Rády jim pomáháme s oblékáním na vycházky a baví nás chystat voňavé pelíšky k odpolednímu odpočinku
 

Vánoční provoz - dne 22.12.2023 jsme pro děti ve všech školkách do 16,30 hod. - běžný provoz 1.MŠ

Během vánočních prázdnin od 27. 12. 2023 do 29. 12. 2023 budou mš uzavřeny.

Více informací

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás pozvat na třídní schůzku, která se bude konat dne 19. října od 16:00 hod. Těšíme se na Vás ! 

Více informací

Znovuotevření školky Bělehradská

Vážení rodiče, s radostí Vám oznamujeme, že v pondělí 16. 10. otvíráme naší školku MŠ Bělehradská. Těšíme se na děti i na Vás :)

Více informací