Zpět

Náš tým zaměstnanců

Zástupkyně ředitelky školy
Drahoslava Janečková – učitelka 4. třídy
Práce učitelky je pro mě posláním. Podněcuji děti k samostatnosti a podporuji jejich vlastní iniciativu. Beru ohled na potřeby a individuální zvláštnosti dětí. Při konfliktu se snažím být poradcem a pomáhám dětem konflikt pozitivně vyřešit.  Důležitá je pro mě vzájemná důvěra mezi dětmi, kolegyněmi ve třídě a rodiči.
Jako zástupkyně ředitelky školy vím, že práce všech zaměstnanců je nezastupitelná a na tom, co dělají, opravdu záleží. Snažím se dělat vše pro to, aby děti, jejich rodiče i zaměstnanci byli spokojeni. Toho se snažím docílit vzájemnou komunikací a důvěrou.
Koťátka
1.třída KOŤÁTKA
Dana Houšková – učitelka
S dětmi pracuji už mnoho let, naučila jsem je už stovky písniček, básniček a her, rozdala lásku a úsměv, kterého je potřeba, utřela mnoho nudlí, které jsou netřeba.
 Iva Mezni Löblová - učitelka 
Dobrý učitel, který je spolehlivý, má v srdci lásku, pochopení, toleranci - je nejlepší terapií pro dítě, o to se celoživotně snažím.
 
Berušky
2.třída BERUŠKY
Olga Tuzarová – učitelka
Snažím se o to, aby ve třídě panovala přátelská a veselá atmosféra. Mým cílem je děti zaujmout, pobavit a potěšit. Podporuji jejich zvídavost a touhu po poznání. Miluji přírodu a snažím se svou ,,láskou” nakazit i děti. Ráda s dětmi tvořivě pracuji.
Anna Zvěřinová – učitelka
Ráda s dětmi tvořím, vymýšlím pro ně různé kreativní i sportovní činnosti. Snažím se v dětech probouzet radost a podporovat je za každé situace. 
Žaneta Veselská - asistent pedagoga
Děti jsou radost, snažím se ji v naší školce podporovat v našich dětech i rodičích. Moji velkou touhou je pomáhat i človíčkům se speciálními vzdělávacími potřebami, předávat jim všechny svoje poznatky ze studia speciální pedagogiky na VŠ.
Mateřská škola Kytička Litoměřice Masarykova 

3. třída Kytičky
Marie Kleinová – učitelka 
S dětmi pracuji už dlouhá léta a tato práce mě stále naplňuje. Mám radost, když mohu dětem předat něco z mých zkušeností. V každé volné chvilce s dětmi ráda zpívám, cvičím, nebo společně “blbneme”. Nejraději jsem však s dětmi v přírodě a podněcuji je k pozitivnímu vztahu k ní.

Eliška Garlíková – učitelka
S dětmi ráda zpívám a hraji různé hry, ať už pohybové či hry zaměřené na paměť a pozornost. Snažím se děti vyslechnout a pomoci jim s každým problémem. U dětí rozvíjím lásku k přírodě.

Iva Heráková - asistent pedagoga
Pracuji s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami, snažím se o jejich zapojení do kolektivu celé školky. Také pomáhám paní učitelce s ostatními dětmi. Snažím se jim pomoci v jakékoliv situaci. Ať už je bolí bříško nebo se jim stýská po mamince, vždy jsem tam pro ně s pohlazením, obejmutím i úsměvem.

Drawings, Magic crafts, Draw
4. třída Krtečci
Helena Wozniaková – učitelka
Pracuji s předškoláky již mnoho let. Snažím se o to, aby měly všechny děti šanci zažít úspěch a pocit spokojenosti ve školce i později ve škole. Mám ráda výtvarné a tvůrčí aktivity. Ráda s dětmi cvičím a tančím. Radost dětí je i mou radostí. Jsem ráda, když děti chodí do školky rády a zvesela.

Irma Pfeiferová - asistent pedagoga
V naší školce jsem velmi spokojená a doufám, že je to na mě znát. Ráda rozdávám lásku, radost a přátelský vztah dětem i všem mým kolegyním. Moje krásná práce mě zcela naplňuje.

                                                    Provozní zaměstnanci:
hlavní kuchařka - Jiřina Lavičková
Vařím v naší školce již 30 let, to znamená, že jsem plnila bříška již dnešním maminkám, či tatínkům, kteří sem teď vodí zase svoje dětičky. Samozřejmě doba, gastronomie i zařízení v kuchyni se za ta léta změnila k lepšímu. Propagujeme zdravou stravu, pestré jídelníčky nutričně vyvážené, vaříme i dle sezóny a nabídky čerstvé zeleniny, ovoce, masa a ryb. Pečeme domácí pečivo sladké i slané, mícháme domácí jogurty, smetanové krémy a pudinky. Naše dětičky byly, jsou a určitě budou stále dobří jedlíci.

kuchařka - Karolína Marková
Ráda plním bříška našich dětiček nejrůznějšími dobrotami. Ráda se učím nové technologické postupy a zkouším nové druhy receptur. Jsem moc ráda, když dětem i kolegyním chutná.

Lenka Červená a Hana Balickyjová
Udržujeme pořádek a čistotu pro blaho našich dětí. Rády jim pomáháme s oblékáním na vycházky a baví nás chystat voňavé pelíšky k odpolednímu odpočinku


 

Vánoční trhy v Mostě

S dětmi budeme vystupovat 13.12.2022 v čase od 15:15 do 15:45 hod. na Vánočních trzích. Děti ze školky půjdou s pedagogickým dozorem, po vystoupení si děti převezmou rodiče.  Vystupujeme s písničkami…

Více informací

Hledáme do našeho týmu KUCHAŘE / KUCHAŘKU

Náplň práce: Výroba a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků Výroba složitých jídel studené kuchyně Administrativa spojená s provozem školní jídelny Nabízíme: Zajímavou práci a kvalit…

Více informací

VÁNOČNÍ PROVOZ

Během vánočních prázdnin od 27. 12. 2022 do 30. 12. 2022 budou mš uzavřeny.

Více informací