Výsledky zápisu pro školní rok 2024/2025 více informací
Zavřít
Zpět

Náš tým zaměstnanců

Koťátka
1.třída KOŤÁTKA
 Iva Mezni Löblová - učitelka 
Dobrý učitel, který je spolehlivý, má v srdci lásku, pochopení, toleranci - je nejlepší terapií pro dítě, o to se celoživotně snažím.
Petra Tóthová - učitelka
Snažím se v dětech probouzet radost tvořit a poznávat, ráda je učím novým věcem a to zábavnou formou. Ráda s dětmi zpívám, hraji pohybové hry a vytvářím výtvarné či pracovní výtvory.
Žaneta Veselská - asistent pedagoga
Děti jsou radost, snažím se ji v naší školce podporovat v našich dětech i rodičích. Moji velkou touhou je pomáhat i človíčkům se speciálními vzdělávacími potřebami, předávat jim všechny svoje poznatky ze studia speciální pedagogiky na VŠ.
Berušky
2.třída BERUŠKY
Melánie Mokrošová - učitelka
Baví mě s dětmi tvořit a vymýšlet pro ně různorodé výtvarné činnosti. Rada s nimi hraju pohybové hry a snažím se je učit nové věci zábavnu formou. Mám radost když se dětem ve školce líbí a chodí sem rády. 
Anna Zvěřinová – učitelka
Ráda s dětmi tvořím, vymýšlím pro ně různé kreativní i sportovní činnosti. Snažím se v dětech probouzet radost a podporovat je za každé situace. 
Zlata Trpková - asistentka pedagoga
Třídy

3. třída Kytičky
Dana Houšková – zástupkyně ředitele školy, učitelka
S dětmi pracuji už mnoho let, naučila jsem je už stovky písniček, básniček a her, rozdala 
lásku a úsměv, kterého je potřeba, utřela mnoho nudlí, které jsou netřeba.
Eliška Garlíková – učitelka
S dětmi ráda zpívám a hraji různé hry, ať už pohybové či hry zaměřené na paměť a pozornost. Snažím se děti vyslechnout a pomoci jim s každým problémem. U dětí rozvíjím lásku k přírodě.
Michaela Jiranová - asistent pedagoga
Práce s dětmi mě naplňuje, přináší mi to radost a pozitivní energii. Každý den se potkávat s malými človíčky s bujnou fantazií a upřímnou zvědavostí. Chci jim pomáhat a býti nápomocná ve všech směrech. Ať je to kreativita, tvořivost,ale i nějaké trápení. Není nad jejich smích a zářivé oči.
Drawings, Magic crafts, Draw
4. třída Krtečci
Helena Wozniaková – učitelka
Pracuji s předškoláky již mnoho let. Snažím se o to, aby měly všechny děti šanci zažít úspěch a pocit spokojenosti ve školce i později ve škole. Mám ráda výtvarné a tvůrčí aktivity. Ráda s dětmi cvičím a tančím. Radost dětí je i mou radostí. Jsem ráda, když děti chodí do školky rády a zvesela.
Aubustová Veronika - asistent pedagoga
                                               Provozní zaměstnanci:
Střední odstín pleti kuchařka emoji klipart. Zdarma ke stažení  transparentní .PNG | Creazillahlavní kuchařka - Karolína Marková
Ráda plním bříška našich dětiček nejrůznějšími dobrotami. Ráda se učím nové technologické postupy a zkouším nové druhy receptur. Jsem moc ráda, když dětem i kolegyním chutná.
Adriana Chromeková - pomocná kuchařka
Domestica Royalty-free Stock vektory
 
Pavlína Balogová - uklízečka
Ráda pečuji o čistotu naší školky a ráda připravuji dětem postýlky pro jejich klidný spánek. Radost dětí je i mou radostí a jsem velice ráda, když jsou děti spokojené v čistém prostředí. 
   Kornélie Štiková  - uklízečka
Jsem ráda ve společnosti s dětmi. Moc ráda jim pomáhám s oblékáním. S radostí dětem připravuji postýlky, aby se jim hezky spinkalo a uklízím pro ně školku. 
 

VÝSLEDKY ZÁPISU PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Čarodějnické odpoledne

Děkujeme všem za účast na našem čarodějnickém odpoledne ! Moc jsme si to užily :) 

Více informací

ZÁPIS DĚTÍ DO MŠ

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací