Zpět

Náš tým zaměstnanců

Koťátka
1.třída KOŤÁTKA
 Iva Mezni Löblová - učitelka 
Dobrý učitel, který je spolehlivý, má v srdci lásku, pochopení, toleranci - je nejlepší terapií pro dítě, o to se celoživotně snažím.
 
Marie Kleinová – učitelka 
S dětmi pracuji už dlouhá léta a tato práce mě stále naplňuje. Mám radost, když mohu dětem předat něco z mých zkušeností. V každé volné chvilce s dětmi ráda zpívám, cvičím, nebo společně “blbneme”. Nejraději jsem však s dětmi v přírodě a podněcuji je k pozitivnímu vztahu k ní.
Berušky
2.třída BERUŠKY
Olga Tuzarová – učitelka
Snažím se o to, aby ve třídě panovala přátelská a veselá atmosféra. Mým cílem je děti zaujmout, pobavit a potěšit. Podporuji jejich zvídavost a touhu po poznání. Miluji přírodu a snažím se svou ,,láskou” nakazit i děti. Ráda s dětmi tvořivě pracuji.
Anna Zvěřinová – učitelka
Ráda s dětmi tvořím, vymýšlím pro ně různé kreativní i sportovní činnosti. Snažím se v dětech probouzet radost a podporovat je za každé situace. 
Žaneta Veselská - asistent pedagoga
Děti jsou radost, snažím se ji v naší školce podporovat v našich dětech i rodičích. Moji velkou touhou je pomáhat i človíčkům se speciálními vzdělávacími potřebami, předávat jim všechny svoje poznatky ze studia speciální pedagogiky na VŠ.
Blažková Marta - asistent pedagoga
Mateřská škola Kytička Litoměřice Masarykova 

3. třída Kytičky
Dana Houšková – zástupkyně ředitele školy, učitelka
S dětmi pracuji už mnoho let, naučila jsem je už stovky písniček, básniček a her, rozdala 
lásku a úsměv, kterého je potřeba, utřela mnoho nudlí, které jsou netřeba.
Eliška Garlíková – učitelka
S dětmi ráda zpívám a hraji různé hry, ať už pohybové či hry zaměřené na paměť a pozornost. Snažím se děti vyslechnout a pomoci jim s každým problémem. U dětí rozvíjím lásku k přírodě.

Iva Heráková - asistent pedagoga
Pracuji s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami, snažím se o jejich zapojení do kolektivu celé školky. Také pomáhám paní učitelce s ostatními dětmi. Snažím se jim pomoci v jakékoliv situaci. Ať už je bolí bříško nebo se jim stýská po mamince, vždy jsem tam pro ně s pohlazením, obejmutím i úsměvem.

Drawings, Magic crafts, Draw
4. třída Krtečci
Helena Wozniaková – učitelka
Pracuji s předškoláky již mnoho let. Snažím se o to, aby měly všechny děti šanci zažít úspěch a pocit spokojenosti ve školce i později ve škole. Mám ráda výtvarné a tvůrčí aktivity. Ráda s dětmi cvičím a tančím. Radost dětí je i mou radostí. Jsem ráda, když děti chodí do školky rády a zvesela.
Melánie Mokrošová - učitelka

Irma Pfeiferová - asistent pedagoga
V naší školce jsem velmi spokojená a doufám, že je to na mě znát. Ráda rozdávám lásku, radost a přátelský vztah dětem i všem mým kolegyním. Moje krásná práce mě zcela naplňuje.

                                                    Provozní zaměstnanci:
hlavní kuchařka - Jiřina Lavičková
Vařím v naší školce již 30 let, to znamená, že jsem plnila bříška již dnešním maminkám, či tatínkům, kteří sem teď vodí zase svoje dětičky. Samozřejmě doba, gastronomie i zařízení v kuchyni se za ta léta změnila k lepšímu. Propagujeme zdravou stravu, pestré jídelníčky nutričně vyvážené, vaříme i dle sezóny a nabídky čerstvé zeleniny, ovoce, masa a ryb. Pečeme domácí pečivo sladké i slané, mícháme domácí jogurty, smetanové krémy a pudinky. Naše dětičky byly, jsou a určitě budou stále dobří jedlíci.

kuchařka - Karolína Marková
Ráda plním bříška našich dětiček nejrůznějšími dobrotami. Ráda se učím nové technologické postupy a zkouším nové druhy receptur. Jsem moc ráda, když dětem i kolegyním chutná.

Lenka Červená a Hana Balickyjová
Udržujeme pořádek a čistotu pro blaho našich dětí. Rády jim pomáháme s oblékáním na vycházky a baví nás chystat voňavé pelíšky k odpolednímu odpočinku


 

Termíny zápisů

Vážení rodiče, zápisy na školní rok 2023/2024, budou probíhat v termínu od středy 3.5.2023 do čtvrtka 4.5.2023. Bližší informace budou zveřejněny v nejbližších dnech. 

Více informací

Sférické kino ve školce

Do školky za námi přijede sférické  kino. Prosíme doneste 100,- kč / dítě. 

Více informací

Šnečí pohádka

V pondělí 27.3.2023 jdeme s dětmi na představení Šněčí pohádka do Divadla rozmanitostí.  Prosíme přineste 80,- korun/dítě. 

Více informací